درباره بيمه سامان


شركت بيمه سامان در اسفندماه سال 1383 به منظور انجام انواع معاملات مربوط به امور بيمه‌هاي بازرگاني در رشته بيمه‌هاي اشياء، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي مجوز فعاليت خود را از بيمه مركزي گرفت و به‌عنوان ششمين عضو گروه مالي سامان در اداره ثبت شركت‌ها به شماره 241059 به ثبت رسيد.
بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت ايران و غرب، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنعت بيمه، صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.
تركيب سهامداران شركت بيمه سامان با داشتن 1500 سهامدار شامل 42 درصد اشخاص حقوقي و 58 درصد اشخاص حقيقي است.
بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.
اعضاي هيأت مديره به‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران مياني و ديگر پرسنل بيمه سامان اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد تحول كيفي در صنعت بيمه نمودند. اين نيروها بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.
با به‌کارگيري مجموعه عوامل فوق مرحله‌اي جديد در ارائه خدمات به مشتريان را در صنعت بيمه آغاز نموده‌ايم. اين تنها يک ادعا نيست بلکه يک تعهد اخلاقي است که با ياري خداوند، حمايت بيمه‌شدگان و تلاش ما، قطعاً تحقق‌پذير خواهد بود.

شرکت بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه خصوصی است که به موجب مجوز شماره 371043 مورخ 11/12/1383 بیمه مرکزی ایران تاسیس گردیده است.

هدف از تاسیس این شرکت بیش از آنکه معطوف به سودآوری و افزایش درآمد باشد، مبتنی بر شناخت و تعریف بازارهای نوین بیمه و  ارائه ی خدماتی متنوع و متناسب با نیازها و خواسته های بیمه گذاران به منظور جلب اطمینان و اعتماد مشتریان است.که در این راستا تمام توان خود را برای برقراری ارتباطی صمیمانه و پایدار با ارباب رجوع و بیمه گذاران به کار خواهیم بست.

اگر چه شرکت بیمه سامان اخیرا پا به عرصه بیمه گری نهاده است اما ذکر این نکته ضروری است که مجموعه ای از آزموده ترین   و دانش آموخته ترین مدیران و کارشناسان صنعت بیمه در این شرکت گرد هم  آمده اند تا بتوانند هرچه پویا تر به ارائه جدیدترین انواع خدمات بیمه به بیمه گذاران محترم بپردازند.
 قطعا برای موسسین ، سهامداران و مدیران بیمه سامان موجب کمال مسرت خواهد بود ، اگر خدمات این شرکت بتواند موجب افزایش سطح آگاهی مردم از خدمات بیمه و بالا رفتن سطح توقعات عمومی از مجموعه صنعت بیمه گردد.

با چنین چشم اندازی و با برخورداری از حمایت شرکت Munich Re  که معتبرترین بیمه گر اتکایی جهان می باشد و با پشتوانه مادی و معنوی سهامداران محترمی از قبیل بانک سامان، شرکت سرمایه گذاری بانک سامان، شرکت ایران و غرب، شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران ، صندوق حمایت بازنشستگی کارکنان فولاد که مجموعا بخش عمده سهام بیمه سامان را به خود اختصاص داده اند ، بدینوسیله آمادگی این شرکت را برای ارائه انواع بیمه نامه ها و قرارداد های بیمه در بخش های اموال ، اشخاص و مسئولیت ، به اطلاع می رساند.

شایان ذکر است که در حال حاضر شرکت ها و موسسات معظمی از قبیل شرکت هواپیمایی ماهان، شرکت پتروشیمی اراک، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، شرکت توسعه پست های فشار قوی پارسیان، شرکت های برق منطقه ای استان های خوزستان،خراسان شمالی و هرمز گان، شرکت آب منطقه ای استان یزد،  شرکت شیشه همدان، شرکت تصفیه شکر ایران، شرکت فجر آشیان(پیمانکار اصلی نگهداری تعمیرات و سرویس های ادواری هواپیما در فرودگاه مهر آباد) شرکت امانت خاک، شرکت ایران و غرب، شرکت آفومار(نماینده دوربین های عکاسی و فیلم برداری کنن در ایران)  شرکت واگن سازی تهران(سازنده واگن های مترو) و کنسرسیوم صنایع بتون و شرکت سرمایه گذاری صنایع مس از عمده ترین بیمه گذاران این شرکت می باشند.

 

طراحي وب سايت : گروه هنر و برنامه نويسي مهرگان